kalendarze ksiazkowe formaty

Kalendarz książkowy personalizowany na zamówienie A4 dzienny 2025

Kalendarz książkowy personalizowany na zamówienie A4 dzienny 2025

Personalizowana okładka kalendarza

 

Personalizowane wnętrza kalendarza

 

Opakowania do kalendarzy książkowych

 

Kalendarz personalizowany poprzez reklamowe dodatki do kalendarzy

Proponujemy szereg ciekawych dodatków do naszych kalendarzy książkowych. Specjalne personalizowane kalendarze książkowe 2025 poprzez wybrane opcje z pewnością zwiększą ich funkcjonalność i walory estetyczne. Dodatki w postaci wklejek, tasiemek czy wytłoczone logotypy dają nam możliwość dostarczenia dodatkowych treści marketingowych i sprzedażowych, a elementy takie jak gumka, metalowe narożniki czy naklejki żelowe 3D dodają kalendarzowi dodatkowych walorów estetycznych.


Personalizowana okładka kalendarza

Twoje logo wytłoczone na kalendarzu

Logo wytłoczone na okładce kalendarzy książkowych. Prasujemy na sucho (na gorąco), złoto, srebro lub dowolny dostępny kolor. Oferujemy możliwość wykonania spersonalizowanych narzędzi tłoczących zarówno z aluminium jak i mosiądzu.

Grawerowane logo

Istnieje możliwość personalizacji kalendarza książkowego dla firmy poprzez grawerowanie na nim logo. Ten rodzaj personalizacji nie jest jednakowo skuteczny w przypadku każdego rodzaju materiału.

Wyhaftuj wzór na okładce

Wyszycie dowolnego wzoru na okładce kalendarza czy notesu to technika, która pozwala w nietuzinkowy sposób oznaczyć okładkę. Jeśli chcemy uatrakcyjnić oprawę, możemy zaprojektować ciekawy wzór przetłoczeń i szycia, całość tworzy niezwykle efektywne ramy organizacyjne dedykowane firmie.

Przetłoczenie wzoru

Niezwykle skutecznym sposobem na personalizację okładki kalendarza książkowego 2025 jest wytłoczenie wzoru graficznego. Możesz zaprojektować ciekawy motyw wizualny związany z ofertą firmy. Prasujemy na sucho (na gorąco), złoto, srebro lub dowolny dostępny kolor.

Drukowanie logo techniką UV

Personalizacja kalendarzy za pomocą druku UV to jedna z najnowocześniejszych technik. Dzięki utrwjednakniu światłem UV nadruk jest trwały i odporny na ścieranie. Woda i pogoda nie mogą jej zaszkodzić. Ta technika druku zapewnia fotograficzną jakość, doskonjednak odwzorowuje kolory, jest bardzo wyrazista i nie blaknie!

Logo wybarwione techniką hotstampingu

Technika hot-stampingu pozwala uzyskać pozłacaną lub posrebrzaną powierzchnię organizera. Taki efekt osiągamy poprzez hot-stamping za pomocą odpowiednich stempli oraz folii metalowych i niemetalowych. Efekt jest długotrwały i niezwykle estetyczny.

Odznaka z wygrawerowanym logo

Spersonalizowany kalendarz książkowy z wygrawerowanym logo, który teraz można umieścić na dedykowanej plakietce. Tłoczona etykieta kalendarza ma zaokrąglone rogi i pokryta jest cienką warstwą tuszu, który po grawerowaniu odsłania błyszczącą powierzchnię etykiety.

Gumka zamykająca kalendarz

Gumka kalendarza to bardzo wygodny sposób na zamknięcie okładki kalendarza książkowego za pomocą dołączonej gumki. Gumki występują w różnych kolorach. Gumka do zamykania organizera może być gładka lub pleciona. Istnieje również możliwość kolorowego nadruku na gumce.

Zamknięcie z grawerowaną klapką

Klienci poszukujący kalendarzy z zamkiem często wybierają to rozwiązanie. Klapka z magnesem to praktyczny dodatek. Dzięki temu możemy mieć pewność, że nasz kalendarz 2025 sam się nie otworzy. Uzupełnieniem tego akcesorium jest uchwyt na długopis.

Okładka łączona z różnych materiałów

Szukasz indywidualnej personalizacji swojej kalendarza książkowego na rok 2025 ? Koperta wykonana z połączenia dwóch materiałów o różnych kolorach i fakturach tworzy niesamowite efekty wizualne. Można również połączyć nadruk grafiki reklamowej z materiałem skóropodobnym.

Gumka z przesuwanym emblematem

Rozwiązanie dla wymagających klientów, którzy potrzebują oryginalnego kalendarza książkowego z gumką. Proponujemy nietypowe rozwiązanie - gumowe zapięcie z emblematem z logo wytłoczonym w metalu lub grawerowanym laserowo. Emblemat umieszczony jest na szerokiej gumce. kalendarz książkowy z gumką jako ciekawą opcją zamknięcia. Gumki występują w różnych kolorach.

Okucia narożne

Sprzęt do kalendarza książkowego może być srebrny lub złoty. Zastosowanie metalowych okuć w firmowym planerze nadaje mu szlachetności i elegancji. W połączeniu z taninami i skórzanym pokrowcem organizer zyskuje niesamowicie ekskluzywny, reprezentacyjny wygląd.

Uchwyt na długopis

Spersonalizowany kalendarz książkowy z uchwytem na długopis zwiększa funkcjonalność gadżetu. Jeśli nie chcecie ciągle szukać czegoś do pisania, taki uchwyt na długopis z boku kalendarza 2024 jest dla Was.

Personalizacja laserowa

Oferujemy spersonalizowany kalendarz książkowy 2025, dzięki laserowi możemy stworzyć niesamowity efekt na okładce notesu z kalendarzem. Grawerowana laserowo okładka zyskuje na indywidualności. Możemy wygrawerować zarówno logo firmy, jednak przede wszystkim proponujemy personalizację imienia i nazwiska na okładce produktu poprzez grawerowanie.


Personalizowane wnętrza kalendarza

Wklejka reklamowa

Jedno- lub dwustronna strona wstawiana w dowolnym miejscu planera, zwykle u góry. Oferujemy indywidualny projekt naklejki reklamowej lub nadruk z materiałów dostarczonych przez klienta.

Wyklejka reklamowa

Wyklejka jest doskonałym dodatkiem promocyjnym do firmowego organizera. Jeśli chcemy przemycić treści reklamowe, otrzymujemy spersonalizowany kalendarz książkowy na rok 2025. Domyślnie wyklejka w kalendarzu jest pusta. Lewa część jest przyklejona do okładki, a prawa to pierwsza strona kalendarza. Istnieje możliwość wykonania dwóch naklejek końcowych, tylnej i przedniej.

Wstążka tkana z logo firmy

Istnieje możliwość zamówienia kalendarza promocyjnego z indywidualną, niepowtarzalną wstążką z logo firmy. Wstążka z nadrukiem firmowym może być wykonana techniką sublimacji lub może to być elegancka wstążka tkana lub żakardowa.

Zaokrąglone rogi bloku i okładki

Wstążka z nadrukiem logo firmy

Istnieje możliwość zamówienia kalendarza promocyjnego z indywidualną, niepowtarzalną wstążką z logo firmy. Wstążka z nadrukiem firmowym może być wykonana techniką sublimacji lub może to być elegancka wstążka tkana lub żakardowa.

Nasz spersonalizowany kalendarz na przyszły rok 2025 może mieć zaokrąglony róg bryły, a także okładki. Tego typu uszlachetnienie nadaje planistce pewną elegancję i szlachetność oraz jest bardzo praktyczne w codziennym użytkowaniu kalendarza w biurze.

Kolorowe krawędzie kalendarza

Kolorowe krawędzie kalendarza książkowego są bardzo wyjątkowym i eleganckim dodatkiem. Możesz wybrać dowolny kolor lub nadruk zaprojektowaną grafikę. Kolorowe bordiury w połączeniu z dopasowaną okładką kalendarza 2025 mogą stworzyć estetyczny zestaw, który wzmocni wizerunek firmy.

Złocenie i srebrzenie krawędzi

Celem srebrzenia lub złocenia krawędzi organizera jest pokrycie krawędzi kalendarza książkowego specjalnym kolorem. Kolorowe krawędzie nadają kalendarzowi wyjątkowej elegancji. Pozycjonują produkt w klasie premium gadżetów reklamowych.

Trójkątną kieszeń można przykleić z tyłu lub z przodu do wewnętrznej strony okładki. Kieszeń w spersonalizowanym kalendarzu pozwala na umieszczenie ważnych informacji, dzięki czemu nie wypadniemy z kalendarza. Posiadamy przezroczyste torby foliowe w różnych rozmiarach.

Papier chamois

Papier chamois, czyli papier w kolorze kremowym. Spraw, aby kalendarze 2025 były ekskluzywne. Kremowy lub kremowy bezchlorowy papier w kolorze kości słoniowej to elegancki dodatek, który bardzo pozytywnie wpływa na wykończenie kalendarza.

Registry

Istnieje możliwość wycinania w kalendarzu registrów jedno, dwu lub czterorzędowych, m.in. H. Wycięcia z boku bloku kalendarza książkowego umożliwiające szybki dostęp do wybranego miesiąca.

Kieszeń foliowa na wizytówkę

Wszystkim handlowcom wykorzystującym kalendarze jako gift dla Klientów polecamy naklejenie foliowej kieszonki na wizytówkę. Kieszeń w firmowym kalendarzu pozwala na włożenie do środka wizytówki firmowej. Kieszonka wykonana jest z estetycznej i trwałej przezroczystej folii.


Opakowania do kalendarzy książkowych

Pudełko kartonowe

Klasyczne pudełko na kalendarz książkowy 2025 wykonane z wytrzymałego kartonu w uniwersalnym białym kolorze. Na zewnątrz opakowania możemy umieścić firmowy nadruk. Zwiększa to wartość wizerunkową gadżetu reklamowego.

Dekoracyjne grawerowane pudełko kartonowe

Chcąc podarować spersonalizowany kalendarz w prezencie warto zapakować gadżet w ozdobne pudełko. Proponowane pudełko wykonane jest ze szlachetnego materiału barwionego w swojej masie. Istnieje możliwość wytłoczenia logo firmy na pudełku.

Jeżeli szukasz kalendarzy książkowych dla firmy, to trafiłeś pod dobry adres...

Dostępność, kalkulacje oraz wyceny - prosimy o telefon: 606 694 606 lub email: kalendarze@kalendarzeksiazkowe.info