kalendarze ksiazkowe formaty

Zasady sprzedaży

  • Kalendarze książkowe 2024
    Kalendarze książkowe 2024

Nasza oferta skierowana jest do firm oraz instytucji, nie prowadzimy sprzedaży detalicznej pojedynczych sztuk kalendarzy książkowych, przyjęliśmy w kalkulacjach domyślną ilość kalendarzy jako 100 szt produktów jednego formatu i objętości. Przy zakupie 100 sztuk kalendarzy matryca, tłoczenie i dostawa zawarte są w cenie kalendarzy. Matryce są własnością firmy kalendarzeksiazkowe.info, istnieje możliwość zakupu matrycy wg indywidualnej wyceny. Zastrzegamy sobie prawo odmowy sprzedaży matrycy.


Sprzedaż nie odbywa się za pośrednictwem sieci Internet, każdorazowo potwierdzamy indywidualną ofertę handlową. Wszelkie ustalenia dotyczące oferty kalendarzy książkowych na rok 2025 wymagają potwierdzenia z naszej strony. Wszystkie ceny podane na naszych stronach są podawane w polskich złotych (PLN) i są cenami netto.


Służymy pomocą w doborze kalendarzy książkowych. W celu jak najlepszej obsługi, wspólnie z Klientem ustalamy wszelkie istotne szczegóły zamówienia. Zapraszamy do kontaktu poprzez email lub telefonicznie. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i postaramy się zaproponować optymalne dla Państwa kalendarze.Najszybciej odpowiadamy na pytania ofertowe które zawierają podstawowy opis kalendarza książkowego z naszej oferty i ilość, która Państwa interesuje wraz z danymi kontaktowymi: numerem  telefonu oraz emailem.

 

Termin realizacji kalendarzy na zamówienie to około 30 dni. Nasze dostawy realizowane są poprzez firmy kurierskiej lub transport dedykowany. Katalogi kalendarzy są dostępne również w wersji elektronicznej - prosimy o kontakt w tej sprawie.

Zapraszamy do współpracy.

 

NOTA PRAWNA

Niniejszy serwis internetowy www ("Serwis"), w tym jego struktura i projekt graficzny, stanowią własność firmy:

Kalendarzeksiążkowe.net

ul. Grunwaldzka 332, 60-166 POZNAŃ / POLSKA

zwanej dalej "kalendarzeksiazkowe.info" oraz podlegają ochronie zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z dnia 23 lutego 1994 r., Nr 24, poz. 83, z późniejszymi zmianami).

Jakiekolwiek kopiowanie elementów Serwisu, informacji, tekstów, zdjęć, czy też innych elementów graficznych, jak również znaków towarowych zamieszczonych w Serwisie, w celu wykorzystania w całości, części lub w formie zmodyfikowanej w innych serwisach WWW, w publikacjach elektronicznych lub w wersji materialnej, bez uprzedniej pisemnej zgody Kalendarzeksiążkowe.netjest zabronione.

Kalendarzeksiążkowe.netzastrzega sobie prawo do zmiany oraz poprawiania informacji zawartych w Serwisie w każdym czasie, bez wcześniejszego powiadomienia użytkowników sieci Internet.

Kalendarzeksiążkowe.netnie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość stron internetowych nie stanowiących własności kalendarzeksiazkowe.info, do których odnośniki (linki) zamieszczane są w niniejszym Serwisie.

Wszystkie nazwy handlowe i towarów występujące w niniejszym Serwisie są znakami towarowymi zastrzeżonymi lub nazwami zastrzeżonymi odpowiednich firm odnośnych właścicieli i zostały zamieszczone wyłącznie celem identyfikacji.

W Serwisie znajdują się dokumenty, znaki towarowe, oryginalne materiały, a w szczególności teksty, zdjęcia, dźwięki, grafiki, filmy video, które są chronione prawem autorskim. 
Kopiowanie, wprowadzanie zmian, przesyłanie, publiczne odtwarzanie i wszelkie wykorzystywanie treści Serwisu do celów komercyjnych wymaga pisemnej zgody kalendarzeksiazkowe.info.

Informacje zawarte w Serwisie nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i nie moga być podstawą jakichkolwiek roszczeń wobec kalendarzeksiazkowe.info.

 

Tagi: 2025, kalendarze, kalendarze reklamowe, terminarze, kalendarze książkowe, kalendarz, kalendarzy, kalendaria, organizery, usługi introligatorskie, tłoczenie, producent kalendarzy książkowych, kalendarz firmowy, sprzedaż kalendarzy, producenci kalendarzy, kalendarz indywidualny, indywidualizacja, indywidualizowane, ksiazkowe, kalendarz polski, kalendarze dla firm, kalendarze firmowe, kalendarz ksiarzkowy, terminarz, planer, oprawy indywidualne

Jeżeli szukasz kalendarzy książkowych dla firmy, to trafiłeś pod dobry adres...

Dostępność, kalkulacje oraz wyceny - prosimy o telefon: 606 694 606 lub email: kalendarze@kalendarzeksiazkowe.info